درباره ما

گروه طراحی محیط و منظر خانه سبز با بهره گیری از تیم متخصص و اجرایی کوشید تا در جهت دستیابی به هدف هم زیستی با طبیعت و توسعه شهر سازی فعالیت خود را شروع کند. هم اکنون با طراحی و اجرای چندین پروژه موفق و معتبر توانست سهمی را از بازار برای خود کسب کند. این گروه با گذراندن دوره های تخصصی  در زمینه روف گاردن (بام سبز) و گرین وال (دیوار سبز) توانست حرکتی نو در زمینه لند اسکیپ ایجاد کند.
در چند سال اخیر با افزایش شهرنشینی و تمایل روز افزون افراد به شهرنشین بودن و ترغیب به داشتن زندگی مدرن ، تعامل اجتماعی افراد با طبیعت ناخودآگاه کمرنگ و دورتر شد و همچنین تمام چشم اندازها به ساختمان های بلند مرتبه با نماهای سنگی و بتنی خلاصه شدند که همین امر سبب شد تا فعالیت شرکت در جهت ایجاد فضای سبز و افزایش سرانه مبلمان شهری توسعه پیدا کند.
سبک و سیاق پروژه های شرکت به سمت طراحی و اجرای فضاهای بلا استفاده بام خانه ها و پاسیو ها به بام سبز و دیوار های سرد و بی روح بلند به دیوار سبز و طراحی و اجرای 0 تا 100 المان های محوطه سازی از قبیل : آلاچیق و پرگولا، آبنما، حوضچه و استخر و فلاور باکس و … می باشد که این المان ها می توانند رابطه افرادی که در جوامع امروزی به صورت مداوم در تکاپو و تلاش های روزانه هستند ، را با طبیعت بازگردانی کنند که از این رو افراد می توانند با قدم گذاشتن ، اوقات فراغت خود را همراه با آرامش روحی و روانی که این محیط القا می کند در کنار اعضای خانواده و یکدیگر بگذرانند.
Call Now Button